Kluby


Kluby filatelistů

Níže naleznete seznam jednotlivých klubů filatelistů. Členění vychází z číselného označení klubů, které je shodné s územním členěním na kraje z roku 1960 (zákon o územním členění státu).



00 - Praha

01 - Středočeský kraj (okresy: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník)

02 - Jihočeský kraj (okresy: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor)

03 - Západočeský kraj (okresy: Domažlice, Cheb, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Sokolov a Tachov)

04 - Severočeský kraj (okresy Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem)

05 - Východočeský kraj (okresy: Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Svitavy, Trutnov a Ústí nad Orlicí)

06 - Jihomoravský kraj (okresy: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Jihlava, Kroměříž, Prostějov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín)

07 -Severomoravský kraj (okresy: Jihomoravský kraj Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Přerov, Šumperk, Vsetín)



Praha

KF 00-01 Praha


KF 00-06 Praha


KF 00-07 Praha


KF 00-10 Praha, pobočný spolek


KF 00-15 Praha, pobočný spolek


KF 00-42 Praha


KF 00-46 Praha


KF 00-65 Praha


KF 00-92 Praha


KF 00-98 Praha


KF 00-119 Praha


KF 00-123 Praha


KF 00-147 Praha



Středočeský kraj

KF 01-01 Mladá Boleslav


KF 01-02 Poděbrady, pobočný spolek


KF 01-04 Kolín


KF 01-05 Kladno


KF 01-07 Rakovník


KF 01-15 Benešov u Prahy


KF 01-17 Čáslav


KF 01-19 Dobrovice


KF 01-26 Kralupy nad Vltavou


KF 01-28 Kutná Hora


KF 01-33 Mělník


KF 01-36 Mnichovo Hradiště


KF 01-39 Neveklov


KF 01-41 Říčany


KF 01-42 Sedlčany


KF 01-44 Slaný


KF 01-46 Stará Huť


KF 01-52 Mšeno


KF 01-54 Unhošť


KF 01-56 Vlašim


KF 01-58 Zruč nad Sázavou


KF 01-59 Kácov


KF 01-60 Votice


KF 01-61 Kralupy


KF 01-64 Pečky


KF 01-67 Hořovice


KF 01-68 Příbram


KF 01-70 Týnec nad Labem


KF 01-71 Brandýs nad Labem


KF 01-76 Mnichovice


KF 01-79 Rožmitál


KF 01-80 Strašnov



Jihočeský kraj

KF 02-02 Strakonice


KF 02-03 Tábor


KF 02-04 Jindřichův Hradec


KF 02-07 Velešín


KF 02-10 Milevsko


KF 02-14 Vimperk


KF 02-15 Pelhřimov


KF 02-17 Tábor


KF 02-21 Blatná


KF 02-23 Písek


KF 02-24 Hluboká nad Vltavou


KF 02-25 Bechyně


KF 02-27 Trhové Sviny


KF 02-29 Ledenice


KF 02-33 Vodňany


KF 02-38 Líšov


KF 02-48 Dačice


KF 02-49 Putim



Západočeský kraj

KF 03-01 Domažlice


KF 03-02 Cheb


KF 03-05 Rokycany


KF 03-06 Klatovy


KF 03-08 Sokolov


KF 03-09 Sušice


KF 03-12 Ostrov nad Ohří


KF 03-13 Plzeň


KF 03-14 Karlovy Vary


KF 03-16 Plzeň


KF 03-20 Kraslice


KF 03-26 Kdyně


KF 03-35 Nýrsko


KF 03-39 Horní Slavkov


KF 03-43 Břasy


KF 03-45 Chodov u Karlových Varů


KF 03-48 Tachov


KF 03-49 Chotěšov


KF 03-51 Lubenec


KF 03-52 Františkovy Lázně


KF 03-63 Kaznějov



Severočeský kraj

KF 04-01 Liberec


KF 04-02 Chomutov


KF 04-03 Teplice


KF 04-05 Žatec


KF 04-06 Litvínov


KF 04-07 Česká Lípa


KF 04-08 Nový Bor


KF 04-10 Varnsdorf


KF 04-11 Děčín


KF 04-12 Most


KF 04-14 Litoměřice


KF 04-16 Jablonec nad Nisou


KF 04-23 Bílina


KF 04-27 Doksy


KF 04-33 Kadaň


KF 04-37 Libochovice


KF 04-38 Lovosice


KF 04-39 Mimoň


KF 04-43 Rumburk


KF 04-45 Smržovka


KF 04-46 Šluknov


KF 04-47 Štětí


KF 04-59 Osek


KF 04-60 Mikulášovice


KF 04-62 Louny


KF 04-68 Krupka-Bohosudov


KF 04-70 Jiříkov


KF 04-75 Jirkov


KF 04-77 Nové Město pod Smrkem


KF 04-82 Klášterec


KF 04-88 Hrádek nad Nisou


KF 04-96 Jablonné



Východočeský kraj

KF 05-01 Hradec Králové


KF 05-02 Dvůr Králové


KF 05-03 Chrudim


KF 05-05 Hronov


KF 05-07 Česká Třebová


KF 05-10 Náchod


KF 05-11 Vysoké Mýto


KF 05-12 Rychnov nad Kněžnou


KF 05-13 Turnov


KF 05-16 Semily


KF 05-18 Rokytnice


KF 05-21 Třebechovice


KF 05-22 Hradec Králové


KF 05-23 Chlumec


KF 05-24 Heřmanův Městec


KF 05-26 Polička


KF 05-27 Lanškroun


KF 05-28 Brandýs


KF 05-31 Dobruška


KF 05-33 Hořice


KF 05-34 Holice v Čechách


KF 05-36 Chotěboř


KF 05-38 Jaroměř


KF 05-39 Jaroměř


KF 05-40 Jevíčko


KF 05-41 Jilemnice


KF 05-42 Kostelec


KF 05-44 Krucemburk


KF 05-45 Letohrad


KF 05-50 Hlinsko


KF 05-53 Meziměstí


KF 05-54 Lázně Bělohrad


KF 05-55 Chvaletice


KF 05-57 Vysoké nad Jizerou


KF 05-69 Žacléř


KF 05-70 Žamberk


KF 05-71 Vamberk


KF 05-72 Vrchlabí


KF 05-73 Týniště


KF 05-74 Úpice


KF 05-75 Ústí n.Orlicí


KF 05-76 Trutnov, pobočný spolek


KF 05-78 Svitavy


KF 05-79 Sobotka


KF 05-82 Přelouč


KF 05-83 Nechanice


KF 05-85 Nový Bydžov


KF 05-86 Nová Paka


KF 05-89 Skuteč


KF 05-92 Rovensko


KF 05-96 Nové Město nad Metují


KF 05-99 Česká Skalice


KF 05-100 Pardubice


KF 05-107 Ledeč nad Sázavou


KF 05-115 Dolní Čermná



Jihomoravský kraj

KF 06-01 Brno


KF 06-02 Zlín


KF 06-03 Třebíč


KF 06-04 Adamov


KF 06-05 Kroměříž


KF 06-06 Valašské Klobouky


KF 06-07 Vyškov


KF 06-09 Velké Meziříčí


KF 06-10 Žďár nad Sázavou


KF 06-11 Jemnice


KF 06-14 Uherský Brod


KF 06-15 Uherské Hradiště


KF 06-18 Prostějov


KF 06-19 Brno


KF 06-20 Kyjov


KF 06-21 Mikulov


KF 06-22 Brno, pobočný spolek


KF 06-23 Tišnov


KF 06-24 Znojmo


KF 06-26 Veselí nad Moravou


KF 06-29 Telč


KF 06-30 Rousínov


KF 06-33 Otrokovice


KF 06-36 Moravské Budějovice


KF 06-39 Ivančice


KF 06-40 "Vysočina" Jihlava


KF 06-42 Uherský Ostroh


KF 06-43 Holešov


KF 06-44 Hodonín


KF 06-45 Břeclav


KF 06-49 Boskovice


KF 06-53 Svratka


KF 06-54 Strážnice


KF 06-59 Moravský Krumlov


KF 06-62 Luka nad Jihlavou


KF 06-70 Bystřice nad Pernštejnem


KF 06-71 Bučovice


KF 06-74 Brno


KF 06-76 Dolní Rožínka


KF 06-77 Bojkovice


KF 06-78 Bystřice pod Hostýnem


KF 06-80 Velké Opatovice


KF 06-85 Jimramov


KF 06-86 Velká nad Veličkou


KF 06-91 Jaroměřice nad Rokytnou


KF 06-98 Batelov


KF 06-99 Slavičín


KF 06-100 Velká Bíteš



Severomoravský kraj

KF 07-02 Olomouc


KF 07-03 Krnov


KF 07-04 Šumperk


KF 07-05 Havířov


KF 07-06 Jeseník


KF 07-07 Třinec


KF 07-08 Zábřeh na Moravě


KF 07-09 Frýdek-Místek


KF 07-10 Bohumín


KF 07-11 Ostrava


KF 07-15 Franštát


KF 07-16 Opava


KF 07-18 Přerov


KF 07-19 Hranice


KF 07-23 Ostrava


KF 07-25 Ostrava


KF 07-26 Orlová


KF 07-28 Uničov


KF 07-29 Valašské Meziříčí


KF 07-31 Šternberk


KF 07-32 Studénka


KF 07-35 Ostrava


KF 07-41 Mohelnice


KF 07-43 Loštice


KF 07-45 Lipník


KF 07-51 Kopřivnice


KF 07-55 Lutín


KF 07-58 Libhošť


KF 07-60 Javorník


KF 07-76 Břidličná


KF 07-90 Milotice nad Bečvou