Kluby


Seznam klubů

Níže naleznete kontakty na jednotlivé kluby filatelistů. Členění vychází z číselného označení klubů, které je shodné s územním členěním na kraje z roku 1960 (zákon o územním členění státu).



00 - Praha

01 - Středočeský kraj (okresy: Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ, Praha-západ, Příbram, Rakovník)

02 - Jihočeský kraj (okresy: České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor)

03 - Západočeský kraj (okresy: Domažlice, Cheb, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Sokolov a Tachov)

04 - Severočeský kraj (okresy Česká Lípa, Děčín, Chomutov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem)

05 - Východočeský kraj (okresy: Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Náchod, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Svitavy, Trutnov a Ústí nad Orlicí)

06 - Jihomoravský kraj (okresy: Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Jihlava, Kroměříž, Prostějov, Třebíč, Uherské Hradiště, Vyškov, Zlín)

07 -Severomoravský kraj (okresy: Jihomoravský kraj Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Přerov, Šumperk, Vsetín)



Praha

KF 00–01 Praha 5

Naděžda Hanzlová, Holečkova 10, 225 07 Praha 5


KF 00–06 Praha 10

Ing. Jan Štekrt, Nad vodovodem 61, 100 00 Praha 10


KF 00–07 Praha 9 Vysočany

Vladimír Zedník, Nemocniční 4, 190 00 Praha 9-Vysočany


KF 00–10 Praha 4-Braník

Ing. Jan Schweiner, U dubu 23, 147 00 Praha 4-Braník


KF 00–15 Praha 4 - Háje

Ing. Pravoslav Kukačka, Kryštofova 1013, 149 00 Praha 4 - Háje


KF 00–35 Praha 6

JUDr. Václav Čečák, Radimova 19, 169 00 Praha 6


KF 00–42 Praha 13

Prof. Ing. Zdeněk Janout, CSc., Jaroslava Foglara 1332/6, 155 00 Praha 13


KF 00–46 Praha 10

Ing. Milan Horáček, Žirovnická 1/3124, 106 01 Praha 10


KF 00–61 Praha 5 Radotín

Ing. Zdeněk Zeman, Sídliště 1087/27, 153 00 Praha 5-Radotín


KF 00–65 Praha 1

JUDr. Ing. František Beneš, CSc., Klimentská 6, 110 00 Praha 1


KF 00–92 Praha 10

Ing. Dobroslav Kotoul, Lvovská 5, 100 00 Praha 10


KF 00–93 Praha 6

Jiří Toman, Bělohorská 138, 169 00 Praha 6


KF 00–98 Praha 2

Ing. Otto Hoffmann, Podskalská 24, 120 00 Praha 2


KF 00–118 Praha 6 Ruzyně

Zdeněk Strašil, VÚRV, Drnovská 507, 161 06 Praha 6-Ruzyně


KF 00–119 Praha 4

Jiří Srna, Kovařovicova 1136/8, 140 00 Praha 4


KF 00–121 Praha 10

Jan Volmut, Dětská 19, 100 00 Praha 10


KF 00–123 Praha 10

Jan Starec, U dvojdomů 10, 102 00 Praha 10


KF 00–128 Praha 10

Evžen Král, Na Slatince 5, 106 00 Praha 10


KF 00–139 Praha 4 Braník

Stanislav Zika, Ve studeném 1190/11, 147 00 Praha 4-Braník


KF 00–147 Praha 4 Lhotka

František Purnoch, Dobřejovická 571, 142 00 Praha 4-Lhotka


KF 00–148 Praha 9

Jan Verner, Vírská 292, 198 00 Praha 9


KF 00–159 Praha 4 Chodov

Miloslav Herzán, Pištěkova 741, 149 00 Praha 4-Chodov



Středočeský kraj

KF 01–01 Mladá Boleslav

Jiří Buben, Mackova 670/II., 293 01 Mladá Boleslav


KF 01–02 Poděbrady

Klub filatelistů 01–002 Poděbrady, Pobočný spolek Svazu českých filatelistů, z.s., Ul. Pionýrů 208/5, 290 01 Poděbrady

předseda: Ing. Vladimír Bareš, Na Varhánkách 797, 289 11 Pečky


KF 01–04 Kolín

Jiří Jirsa, Podskalská 1357, 280 00 Kolín V.


KF 01–05 Kladno - Kročehlavy

Jaroslav Suchopárek, Wednesbury 2181/35, 272 01 Kladno-Kročehlavy


KF 01–07 Rakovník

Marek Hanzl, Vinohradská 2237, 269 01 Rakovník


KF 01–15 Benešov u Prahy

Roman Lajpert, J. Horáka 1698/2, 256 01 Benešov u Prahy


KF 01–17 Čáslav

Václav Bárta, Želinova 497, 286 01 Čáslav


KF 01–18 Český Brod

Ing. Jaroslav Petrásek, P.O. BOX 13, 282 01 Český Brod


KF 01–19 Semčice

Ing. Miroslav Sládek, Semčice 52, 294 46 Semčice


KF 01–23 Klecany

Ing. Miroslav Vybulka, Na Sídlišti 349, 250 67 Klecany


KF 01–26 Kralupy nad Vltavou

Ing. Petr Koutný, Čechova 942, 278 01 Kralupy nad Vltavou


KF 01–28 Kutná Hora

Ing. Bohumil Růžička, Pod hájem 271, 284 03 Kutná Hora


KF 01–32 Milovice

Ing. Jiří Šulc, Sportovní 600, 289 23 Milovice


KF 01–33 Mělník

Pavel Ketner, Bezručova 720, 276 01 Mělník


KF 01–36 Mnichovo Hradiště

Květoslav Vigner, Máchova 24, 295 01 Mnichovo Hradiště


KF 01–39 Nevyklov

František Fulín, Rákosníkova 201, 256 57 Neveklov


KF 01–41 Říčany

Stanislav Lupoměský, Jeronýmova č. 1160/6, 251 01 Říčany


KF 01–42 Sedlčany

František Reinisch, U školky 696, 264 01 Sedlčany


KF 01–44 Slaný

Josef Fridrich, Třebízského 170, 274 01 Slaný


KF 01–52 Řepín

Jiří Chvalina, Hlavní 191, 277 33 Řepín


KF 01–53 Zdice

Jaroslav Feyereisel, Dělnická 516, 267 51 Zdice


KF 01–54 Unhošť

Josef Kučera, Alšova 463, 273 51 Unhošť


KF 01–56 Vlašim

Jan Starý, Komenského 1472, 258 01 Vlašim


KF 01–58 Zruč nad Sázavou

Miroslav Edr, Okružní 702, 285 22 Zruč nad Sázavou


KF 01–59 Kácov

Josef Šindýlek, Kácov 95, 285 09 Kácov


KF 01–60 Votice

Jiří Brázda, Karlova 112, 259 01 Votice


KF 01–61 Kralupy nad Vltavou

Miroslav Oravec, U cukrovaru 1074, 278 01 Kralupy nad Vltavou


KF 01–64 Pečky

Jaroslav Tříska, Čsl. legií 626, 289 11 Pečky


KF 01–67 Hořovice

Josef Jirouch, Pionýrská 1070, 268 01 Hořovice


KF 01–68 Příbram

JUDr. Jaromír Čeřovský, Příbram 3/140, 261 01 Příbram


KF 01–70 Týnec nad Labem

Josef Vomáčka, Vinařice 94, 281 26 Týnec nad Labem


KF 01–71 Brandýs nad Labem

Ing. František Pisca, Sídliště BSS 1332/2, 250 Brandýs nad Labem


KF 01–76 Mnichovice

Ing. Antonín Řeřábek, Sadová 338, 251 64 Mnichovice


KF 01–79 Plzeň

Jan Hutter, Nad Týncem 10, 312 00 Plzeň



Jihočeský kraj

KF 02–02 Strakonice

Vladimír Topinka, Chelčického 177, 386 01 Strakonice


KF 02–03 Tábor

Ing. Stanislav Novák, Havanská 2812, 390 01 Tábor


KF 02–04 Jindřichův Hradec

Jan Kozel, Hvězdná 39/V, 377 05 Jindřichův Hradec


KF 02–06 Humpolec

Bohumil Horák, Na Rybníčku 1317, 396 01 Humpolec


KF 02–07 Besednice

Vladislav Plza, Besednice 22, 382 81 Besednice


KF 02–10 Milevsko

Bohuslav Kotinský, ul. 5. května 1510, 399 01 Milevsko


KF 02–11 Kaplice

Jaroslav Weigel, Na Vyhlídce 499, 382 41 Kaplice


KF 02–14 Stachy

Pavel Randák, Nespice 64, 384 73 Stachy


KF 02–15 Pelhřimov

Bohumír Rásocha, Sadová 1106, 393 01 Pelhřimov


KF 02–17 Tábor - Čelkovice

Jan Kiršner, Souhradní 189, 390 01 Tábor-Čelkovice


KF 02–20 Loučovice

Karel Pokorný, Loučovice 278, 382 76 Loučovice


KF 02–21 Blatná

Mgr. Václav Špatný, B. Němcové 602, 388 01 Blatná


KF 02–23 Písek

Jiří Strouhal, Jeremiášova 2154, 397 01 Písek


KF 02–24 Hluboká nad Vltavou

Josef Bláha, B. Němcové 638, 373 41 Hluboká nad Vltavou


KF 02–25 Bechyně

Václav Kovařík, Plechamr 430, 391 65 Bechyně


KF 02–27 Trhové Sviny

Adam Václav, Mlýnská 705, 374 01 Trhové Sviny


KF 02–29 Borovany

Josef Ryzí, Polní 496, 373 12 Borovany


KF 02–33 Vodňany

Jiří Pazdera, Mokrého 27/I., 389 01 Vodňany


KF 02–35 Soběslav

Vladimír Ježek, Na Pršíně 9/II., 392 01 Soběslav


KF 02–37 Větřní

Jiří Rázek, Na Vyhlídce 267, 382 11 Větřní


KF 02–38 Lišíc

Petr Marek, Luční 748, 373 72 Lišov



Západočeský kraj

KF 03–01 Domažlice

Jiřík Bejsta, Švabinského 544, 344 01 Domažlice


KF 03–02 Cheb

Jiří Švagr, Písečná 41, 350 02 Cheb 2


KF 03–04 Aš

Václav Stašek, Alešova 13, 352 01 Aš


KF 03–05 Rokycany

František Valenta, Josefa Knihy 207/I., 337 01 Rokycany


KF 03–06 Klatovy

Josef Steiner, Mánesova 786, 339 01 Klatovy


KF 03–08 Sokolov

Miroslav Vaic, Heyrovského 1603, 356 05 Sokolov


KF 03–09 Sušice

Ing. Otakar Paskér, Nerudova 1054, 342 01 Sušice


KF 03–11 Kladruby

Jiří Pánek, Kostelní 265, 349 61 Kladruby


KF 03–12 Ostrov nad Ohří

Josef Ježek, S.K. Neumanna 991/31, 363 01 Ostrov nad Ohří


KF 03–13 Plzeň

Jožka Osoba, Galerie U AndělíčkaVeleslavínova 30, 301 00 Plzeň


KF 03–14 Karlovy Vary

Karel Řepa, Tašvice 121, 360 18 Karlovy Vary


KF 03–16 Plzeň

Josef Smolík, Šimerova 4, 301 00 Plzeň


KF 03–20 Kraslice

Milan Šprings, Smetanova 1755, 358 01 Kraslice


KF 03–23 Kyšperk nad Ohří

Vladislav Med, Školní 746, 357 51 Kyšperk n.O.


KF 03–26 Praha 3

Miroslav Vilímec, Koněvova 177, 130 00 Praha 3


KF 03–28 Žlutice

Jiří Svoboda, Vítězná 425, 364 52 Žlutice


KF 03–33 Staňkov

Zbyněk Cvalín, Nádražní 47, 345 61 Staňkov


KF 03–35 Nýrsko

Josef Staněk, Nýrsko 172, 340 22 Nýrsko


KF 03–39 Horní Slavkov

Bohumil Slezák, Poštovní 669/15, 357 31 Horní Slavkov


KF 03–43 Břasy

Dipl.Ing. Václav Mudra, Kříše 160, 338 24 Břasy 1


KF 03–45 Chodov u Karlových Varů

Ing. Ladislav Šedý, Smetanova 733, 357 37 Chodov u Karlových Varů


KF 03–47 Abertamy

Gerhard Krakl, Husova 166, 362 35 Abertamy


KF 03–48 Tachov

Jiří Fiala, Na terase 1893, 347 01 Tachov


KF 03–49 Chotěšov

Ing. Viktor Vrátník, Hornická 418, 332 14 Chotěšov


KF 03–51 Lubenec

Václav Benda, Pražská 141, 439 83 Lubenec


KF 03–52 Františkovy Lázně

Josef Šiška, O. Březiny 306/1, 351 01 Františkovy Lázně


KF 03–54 Loket

Lukáš Smola, Mírová 523, 357 33 Loket


KF 03–63 Kaznějov

Emil Porubský, Borská 208, 331 51 Kaznějov



Severočeský kraj

KF 04–01 Liberec

Josef Chudoba, Vojtěšská 446/1, 460 05 Liberec 5


KF 04–02 Chomutov

Vladimír Manica, Hutnická 52/98, 430 04 Chomutov


KF 04–03 Sobědruhy

Petr Sekera, 5. května 248, 415 10 Sobědruhy


KF 04–05 Žatec

Jitka Brázdová, Máchova 1623, 438 01 Žatec


KF 04–06 Litvínov

Antonín Patera, U Zámeckého parku 830, 436 01 Litvínov 1


KF 04–07 Česká Lípa

Josef Bednařík, Eliášova 1636, 470 01 Česká Lípa


KF 04–08 Nový Bor

Jan Dubský, Skalická 1388, 473 01 Nový Bor


KF 04–10 Varnsdorf

Ing. Miroslav Brzák, Pražská 2953, 407 47 Varnsdorf


KF 04–11 Děčín

Petr Ernst, Janáčkova 352, 407 11 Děčín 32


KF 04–12 Most

Michal Smatana, ul. Jana Opletala 1634, 434 01 Most


KF 04–14 Litoměřice

Zdeňka Sádlová, Bratří Mrštíků 11, 412 01 Litoměřice


KF 04–16 Jablonec nad Nisou

Vladimír Zikmund, Družstevní 21, 466 01 Jablonec nad Nisou


KF 04–19 Česká Kamenice

Josef Tomeš, Nerudova 227, 407 21 Česká Kamenice


KF 04–20 Český Dub

Lubomír Kořínek, Proseč pod Ještědem/Trhovka 2, 463 43 Český Dub


KF 04–23 Bílina

Vávlav Vostrý, sídl. SHD 574/19, 418 01 Bílina


KF 04–31 Chrastava

Zdeněk Šimek, Střelecký vrch 611, 463 31 Chrastava


KF 04–33 Kadaň

Ing. Jaroslav Šimek, Kpt. Jaroše 1548, 432 01 Kadaň


KF 04–27 Doksy

Jiří , Máchova 416, 472 01 Doksy


KF 04–37 Mšené-Lázně

Josef Kotva, Větrná 332, 411 19 Mšené-Lázně


KF 04–38 Lovosice

Josef Helcl, Dlouhá 1061/25, 410 02 Lovosice


KF 04–39 Mimoň

Zdeňka Volšová, Hvězdovská 374/I., 471 24 Mimoň


KF 04–40 Most-Souš

Karel Roskovec, Nová hraniční 93, 435 02 Most-Souš


KF 04–42 Roudnice nad Labem

Rudolf Chadim, Dělnická 1568, 413 01 Roudnice nad Labem


KF 04–43 Rumburk

MUDr. Jaroslav Dragon, Na Valech 11/485, 408 01 Rumburk


KF 04–45 Smržovka

Karel Skrbek, Na Planinách 1208, 468 51 Smržovka


KF 04–46 Šluknov

František Koňák, Sídliště 1000, 407 77 Šluknov


KF 04–47 Štětí

Alfréd Löw, Mánesova 631, 411 08 Štětí


KF 04–50 Vejprty

Horst Kühnl, Krátká 11, 431 91 Vejprty


KF 04–59 Osek

Ivan Eichler, Hrdlovská 642, 417 05 Osek


KF 04–60 Mikulášovice

František Šulc, Vilová 994, 407 79 Mikulášovice


KF 04–62 Louny

Dr. Zdeněk Vaněk, Frotzlova 1949, 440 01 Louny


KF 04–68 Bohosudov

Josef Kakos, Šeříkova 225, 417 42 Bohosudov


KF 04–70 Jiříkov

Josef Eder, Filipovská 104/44, 407 53 Jiříkov


KF 04–75 Chomutov

Josef Farbák, Bezručova 4242, 430 01 Chomutov


KF 04–77 Nové Město pod Smrkem

Dušan Čengr, Celní 906, 463 65 Nové Město pod Smrkem


KF 04–82 Klášterec nad Ohří

Ing. Stanislav Urban, Školní 512, 431 51 Klášterec nad Ohří


KF 04–84 Dolní Poustevna

Mgr. Václav Plášil, Tyršova 349, 407 82 Dolní Poustevna


KF 04–88 Hrádek nad Nisou

Václav Patočka, Loučná 281, 463 34 Hrádek nad Nisou


KF 04–96 Hrádek n. Nisou

Luděk Fábera, Dolní Sedlo 93, 463 34 Hrádek n. Nisou



Východočeský kraj

KF 05–05 Hronov

Milan Kijak, Rokytník 20, 549 34 Hronov 1


KF 05–13 Turnov

Ing. Jiří Černý, Ph.D., Vitanovice 27, 463 45 Pěnčín


KF 05–18 Vamberk

Ing. Milan Jasanský, Struha 792, 517 54 Vamberk


KF 05–20 Lomnice nad Popelkou

Jiří Mikule, Chlum 21, 512 51 Lomnice nad Popelkou


KF 05–21 Třebechovice pod Orebem

Zdeněk Hampl, Slezská 808, 503 46 Třebechovice pod Orebem


KF 05–22 Hradec Králové

Ing. Štěpán Moravec, Kmochova 402, 500 09 Hradec Králové 9


KF 05–23 Chlumec nad Cidlinou

Jaroslav Kvaček, Sadová 559/IV., 503 51 Chlumec nad Cidlinou


KF 05–24 Heřmanův Městec

Miloš Votoupal, Průhon 640, 538 03 Heřmanův Městec


KF 05–26 Polička

Josef Brokl, T. Novákové 525, 572 01 Polička


KF 05–27 Lanškroun

Václav Klement, Krátká 931, 563 01 Lanškroun


KF 05–28 Brandýs nad Orlicí

Jiří Kozák, Křetínská 358, 561 12 Brandýs nad Orlicí


KF 05–29 Červená Voda

Luděk Žíla, Červená Voda 66, 561 61 Červená Voda


KF 05–31 Dobruška

Václav Janeček, Javorová 847, 518 01 Dobruška


KF 05–33 Hořice v Podkrkonoší

Vladimír Blíma, Šalounova 1794, 508 01 Hořice v Podkrkonoší


KF 05–34 Vysoké Chvojno

František Dvořáček, Vysoké Chvojno 55, 533 21 Vysoké Chvojno


KF 05–36 Chotěboř

Ing. Břetislav Pour, Višňová 113, 583 01 Chotěboř


KF 05–37 Luže

František Ulrich, Řestoky 94, 538 54 Luže


KF 05–38 Jaroměř-Josefov

Jiří Mohles, J. Beneše 414, 551 02 Jaroměř-Josefov


KF 05–39 Jaroměř

Jan Stárek, Na ptákách 744, 551 01 Jaroměř


KF 05–40 Jevíčko

Mgr. Josef Skácel, Nappova 520, 569 43 Jevíčko


KF 05–41 Semily

Mgr. Slavomil Strnad, Jižní 466/20, 513 01 Semily


KF 05–42 Kostelec nad Orlicí

Ing. Josef Trejtnar, Purkyňova 821, 517 41 Kostelec nad Orlicí


KF 05–43 Králíky

Vojtěch Haas, Jana Nerudy 755, 561 69 Králíky


KF 05–44 Žďírec nad Doubravou

Otomar Šedivý, Brodská 132, 582 63 Žďírec nad Doubravou


KF 05–32 Golčův Jeníkov

Milan Dufek, Nová 389, 582 82 Golčův Jeníkov


KF 05–45 Letohrad

Ing. Radomír Taraška, Komenského 178, 561 51 Letohrad


KF 05–50 Hlinsko v Čechách

Jaroslav Štorek, Fügnerova 975, 539 01 Hlinsko v Čechách


KF 05–51 Jablonec nad Jizerou

Vladimír Vrána, Jablonec nad Jizerou 455, 512 43 Jablonec nad Jizerou


KF 05–52 Rokytnice nad Jizerou

Arnošt Palme, Rokytnice nad Jizerou 3/535, 512 45 Rokytnice nad Jizerou


KF 05–53 Meziměstí

Jiří Červený, 5. května 5, 549 81 Meziměstí


KF 05–54 Lázně Bělohrad

Stanislav Keller, Havlíčkova 492, 507 01 Lázně Bělohrad


KF 05–55 Jeníkovice

Ing. Josef Gregor, Jeníkovice 163, 503 46 Jeníkovice


KF 05–57 Vysoké nad Jizerou

Alois Šinkora, Tyršova 316, 512 11 Vysoké nad Jizerou


KF 05–58 Albrechtice nad Orlicí

Jaroslav Vojtěch, Na Drahách, 517 22 Albrechtice nad Orlicí


KF 05–59 České Meziříčí

Zdeněk Tošovský, Na Nábřeží 123, 517 71 České Meziříčí


KF 05–61 Častolovice

Richard Klimesch, Žižkova 259, 517 50 Častolovice


KF 05–69 Žacléř

Pavel Kotyk, Bobr 72, 542 01 Žacléř


KF 05–70 Žamberk

Ing. Pavel Hlaváč, Lipová 1044, 564 01 Žamberk


KF 05–71 Vamberk

Jaromír Flekr, Jiráskova 857, 517 54 Vamberk


KF 05–72 Vrchlabí

Karel Hrdina, Pražská 878, 543 01 Vrchlabí 1


KF 05–73 Týniště nad Orlicí

Milan Mňuk, Okružní 904, 517 21 Týniště nad Orlicí


KF 05–74 Úpice

Jaroslav Dušička, Macharova 807, 542 32 Úpice


KF 05–75 Ústí nad Orlicí

Mgr. Rudolf Kurča, Třebovská 451, 562 03 Ústí nad Orlicí


KF 05–76 Trutnov

Pavel Janata, Kpt. Jaroše 327, 541 01 Trutnov


KF 05–78 Svitavy

Dr. Miloš Pešek, Jana Wericha 6, 568 02 Svitavy


KF 05–79 Dolní Bousov

Jaromír Hošic, Dolní Bousov 488, 294 04 Dolní Bousov


KF 05–82 Přelouč

Miloš Burgr, 17. listopadu 1231, 535 Přelouč


KF 05–83 Nechanice

Miloslav Jenčík, Školská 317, 503 15 Nechanice


KF 05–84 Police nad Metují

Stanislav Plachta, Na Sibiři 242, 549 54 Police nad Metují


KF 05–85 Nový Bydžov

Jiří Šilhan, Barákova 1713, 504 01 Nový Bydžov


KF 05–86 Nová Paka

Bohuslav Kočí, U Studénky 1286, 509 01 Nová Paka


KF 05–87 Výprachtice

Zdeněk Formánek, Výprachtice 29, 561 34 Výprachtice


KF 05–89 Chrudim

Dr. Jiří Hrubeš CSc., P.O. Box 71, 537 01 Chrudim 1


KF 05–90 Skuhrov nad Bělou

Rudolf Špringr, Na Březině 125, 517 03 Skuhrov nad Bělou


KF 05–92 Rovensko pod Troskami

Jaroslav Růžička, Komenského 12, 512 63 Rovensko pod Troskami


KF 05–96 Nové Město nad Metují

Jindřich Lorenc, Českých bratří 1011, 549 01 Nové Město nad Metují


KF 05–99 Česká Skalice

Jiří Horký, Nerudova 684, 552 03 Česká Skalice


KF 05–100 Pardubice

Miloslav Kalabza, Na Okrouhlíku 944, 530 03 Pardubice


KF 05–107 Ledeč nad Sázavou

Přemysl Šmíd, Zdeňka Fibicha 677, 584 01 Ledeč nad Sázavou


KF 05–115 Dolní Čermná

Radomil Jansa, Dolní Čermná 7, 561 53 Dolní Čermná



Jihomoravský kraj

KF 06–01 Brno

Ing. Miroslav Kaňa, Kubova 37, 621 00 Brno


KF 06–02 Zlín

Jiří Šilhavík, Svatopluka Čecha 352, 760 01 Zlín


KF 06–03 Třebíč

Marek Radomil, Ptáčov 59, 674 01 Třebíč


KF 06–04 Adamov

Ing. Karel Švehla, Sadová 10, 679 04 Adamov


KF 06–05 Kroměříž

Josef Hanskut, Moravská 3212, 767 01 Kroměříž


KF 06–06 Valašské Klobouky

Pavel Bureš, Masarykovo nám. 105, 766 01 Valašské Klobouky


KF 06–07 Vyškov

Ing. Radoslav Prachař, Tyršova 19, 682 01 Vyškov


KF 06–09 Velké Meziříčí

Ing. Antonín Dvořák, Gen. Jaroše 173, 594 01 Velké Meziříčí


KF 06–10 Žďár nad Sázavou

Miroslav Sirsch, Nezvalova 14/36, 591 01 Žďár nad Sázavou


KF 06–11 Jemnice

Pavel Ondrisko, Penkova 627, 675 31 Jemnice


KF 06–13 Lysice

Antonín Michele, Zákostelí 90, 679 71 Lysice


KF 06–14 Uherský Brod

Pavel Hájek, nám. 1. máje 1571, 688 01 Uherský Brod


KF 06–15 Ostrožská Nová Ves

Milan Hlušek, Kunovská 732, 687 22 Ostrožská Nová Ves


KF 06–17 Kuřim

Josef Šindelář, Na Královkách 884, 664 34 Kuřim


KF 06–18 Prostějov

Jiří Šindler, Sídliště svobody 7/22, 796 01 Prostějov


KF 06–19 Brno

Ivan Kubeš, Hájkova 1, 628 00 Brno


KF 06–20 Kyjov

Otakar Šprta, U vodojemu 1271, 697 01 Kyjov


KF 06–21 Mikulov

Karel Zemánek, Na Jámě 81, 692 01 Mikulov


KF 06–22 Brno

RNDr. Zdeněk Okáč, Dudíkova 11, 621 00 Brno


KF 06–23 Tišnov

Ing. Radek Skoupý, Všechovice 21, 666 03 Tišnov


KF 06–24 Strachotice

Jaroslav Pavlátka, Strachotice 252, 671 29 Strachotice


KF 06–25 Vizovice

František Martykán, Jasenná 10, 763 12 Vizovice


KF 06–26 Veselí nad Moravou

Radek Nikl, Rumunská 728, 698 01 Veselí nad Moravou


KF 06–29 Telč IV.

Zdeněk Cambálek, Myslibořská 366, 588 56 Telč IV.


KF 06–30 Rousínov

Jiří Nešpůrek, Čechyňská 46, 683 01 Rousínov


KF 06–33 Otrokovice

Jaromír Ludvík, Erbenova 996, 765 02 Otrokovice


KF 06–36 Moravské Budějovice

František Křivánek, Chelčického 181, 676 02 Moravské Budějovice


KF 06–39 Ivančice

Karel Švéda, J. Vávry 36, 664 91 Ivančice


KF 06–40 Jihlava

Jan Horský, Vančurova 7, 586 01 Jihlava


KF 06–42 Uherský Ostroh

Vladimír Prokeš, Mašovy 275, 687 24 Uherský Ostroh 2


KF 06–43 Holešov

JUDr. Miroslav Kovář CSc., Dukelská 417, 769 01 Holešov


KF 06–44 Hodonín

PaedDr. Josef Šolc, P.O. BOX 189, 695 01 Hodonín


KF 06–45 Břeclav

Ing. Josef Bendl, Chodská 41, 690 02 Břeclav


KF 06–49 Boskovice

Jaroslav Borek, Boženy Němcové 29, 680 01 Boskovice


KF 06–53 Herálec

Karel Otava, Herálec 164, 592 01 Herálec


KF 06–54 Strážnice

Miroslav Zahnaš, Úprkova 920, 696 62 Strážnice


KF 06–58 Napajedla

Marta Strapinová, 2. května 971, 763 61 Napajedla


KF 06–59 Moravský Krumlov

Radomír Nešpůrek, Sídliště 328, 672 01 Moravský Krumlov


KF 06–62 Luka nad Jihlavou

Josef Čermák, Družby 530, 588 22 Luka nad Jihlavou


KF 06–68 Náměšť nad Oslavou

Josef Oliva, Žerotínova 114, 675 71 Náměšť nad Oslavou


KF 06–70 Bystřice nad Pernštejnem

Pavel Filip, Spojovací 928, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem


KF 06–71 Bučovice

František Nevyjel, Marečkovo nám. 39, 685 01 Bučovice


KF 06–73 Brumov

Ing. Vincenc Fojtík, Široká 71, 763 31 Brumov


KF 06–74 Brno Královo Pole

Ing. Vladimír Mareš CSc., Jungmannova 41, 612 00 Brno 12-Kralovo Pole


KF 06–76 Dolní Rožínka

Milan Kulka, Dolní Rožínka 114, 592 51 Dolní Rožínka


KF 06–77 Bojkovice

Karel Raška, Bezručova 885, 687 71 Bojkovice


KF 06–78 Bystřice pod Hostýnem

Antonín Mužný, Pod Zábřehem 1503, 768 61 Bystřice pod Hostýnem


KF 06–80 Velké Opatovice

Emil Pohl, Dlouhá 336, 679 63 Velké Opatovice


KF 06–81 Sloup v Moravském Krasu

František Pořízka, Vysočany 186, 679 13 Sloup v Moravském Krasu


KF 06–85 Jimramov

Jan Krejčí, Dolní 257, 592 42 Jimramov


KF 06–86 Velká nad Veličkou

Jaroslav Bláha, Velká nad Veličkou 610, 696 74 Velká nad Veličkou


KF 06–90 Valtice

Jaroslav Glončák, Sadová 738, 691 42 Valtice


KF 06–91 Jaroměřice nad Rokytnou

Josef Kosmák, Nábřežní 730, 675 51 Jaroměřice nad Rokytnou


KF 06–98 Batelov

Marie Dušková, U Cihelny 393, 588 51 Batelov


KF 06–99 Slavičín

Arnošt Gorecký, Dlouhá 783, 763 21 Slavičín


KF 06–100 Křoví

František Hladík, Křoví 159, 594 54 Křoví



Severomoravský kraj

KF 07–02 Olomouc

Ing. Jiří Joura, Západní 11, 779 00 Olomouc


KF 07–03 Krnov

Zdeněk Závěšický, Pionýrů 17, 794 01 Krnov


KF 07–04 Šumperk

Jaroslav Novohradský, 8. května 62, 787 01 Šumperk


KF 07–05 Havířov-město

František Ságl, Národní třída 30, 736 01 Havířov-město


KF 07–06 Jeseník

Jan Kroupa, Alšova 574/5, 790 01 Jeseník


KF 07–07 Třinec VI.-Terasa

Zdeněk Vrba, Lidická 707, 739 61 Třinec VI.-Terasa


KF 07–08 Zábřeh na Moravě

Ing. Jaroslav Krmela, Severovýchod 2, 789 01 Zábřeh na Moravě


KF 07–09 Frýdek-Místek

Ing. Bohuslav Hager, Svatopluka Čecha 186, 738 02 Frýdek-Místek


KF 07–10 Bohumín

Vlastislav Salomon, Skřečoň 1. Máje 206, 735 31 Bohumín 3


KF 07–11 Ostrava

Ing. Jaroslav Novotný, Srbská 21, 700 30 Ostrava


KF 07–12 Frýdek-Místek

Karel Malý, Žižkova 2494, 738 01 Frýdek-Místek 1


KF 07–14 Karviná Fryštát

Ing. Jiří Král, Zahradní 26/1024, 733 01 Karviná 1-Fryštát


KF 07–15 Frenštát pod Radhoštěm

Vladimír Vodička, Dolní ulice 500, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm


KF 07–16 Opava

Jiří Král, Hlučínská 34, 747 05 Opava


KF 07–18 Přerov

Ing. Miloš Přidal, Velká Dlážka 22, 750 02 Přerov


KF 07–19 Hranice

Alois Jakubec, Tř. 1. máje 1622, 753 01 Hranice


KF 07–23 Ostrava

Ing. David Schiller, Muglinovská 29, 702 00 Ostrava 1


KF 07–25 Ostrava

Ing. Walter Müller, Živičná 8, 702 00 Ostrava 1


KF 07–26 Orlová-Poruba

Jana Pánková, Řadová 1119, 735 14 Orlová-Poruba


KF 07–28 Uničov

Arnošt Weiss, Plzeňská 877, 783 91 Uničov


KF 07–29 Valašské Meziříčí

Ing. Alois Klos, Zdeňka Fibicha 1204, 757 01 Valašské Meziříčí


KF 07–31 Šternberk

Jiří Maléř, Nádražní 28, 785 01 Šternberk


KF 07–32 Studénka

Antonín Čeliňák, Poštovní 576, 742 13 Studénka


KF 07–33 Vlčovice

Jan Strakoš, Vlčovice 98, 742 21 Vlčovice 98


KF 07–35 Ostrava-Výškovice

RNDr. Mojmír Kocián, Srbská 9, 700 30 Ostrava-Výškovice


KF 07–38 Frýdlant nad Ostravicí

Josef Tkáč, J. Trčky 1088, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí


KF 07–40 Odry

Bohumil Mikoška, Nádražní 427/15, 742 35 Odry


KF 07–41 Mohelnice

Lubomír Novák, Na příkopech 6, 789 85 Mohelnice


KF 07–43 Žadlovice

Zdeněk Fischer, Žadlovice 22, 789 83 Žadlovice 22


KF 07–45 Lipník nad Bečvou

Jan Zapletal, Smetanova 949, 751 31 Lipník nad Bečvou


KF 07–46 Vítkov

Dana Kittlová, Selská 943, 749 01 Vítkov


KF 07–50 Bohumín

Radislav Holý, Čáslavská 193, 735 81 Bohumín 1


KF 07–51 Kopřivnice

Josef Hanák, Myslbekova 1614, 742 58 Příbor


KF 07–55 Slatinice

Karel Přidal, Třebčín 12, 783 42 Slatinice


KF 07–58 Nový Jičín

Ing. Milan Šimíček, Libhošť 287, 742 57 Nový Jičín 6


KF 07–60 Javorník u Jeseníku

Miroslav Zemánek, Lidická 42, 790 70 Javorník u Jeseníku


KF 07–68 Nový Jičín

Antonín Březina, Novellara 14, 741 01 Nový Jičín


KF 07–76 Břidličná

Drahomír Koutný, Květinová 218, 793 51 Břidličná


KF 07–89 Vsetín

Svatomír Dvořák, Mládí 1558/7, 755 01 Vsetín


KF 07–90 Hustopeče nad Bečvou

Jaromír Pospíšil, Nová 204, 753 66 Hustopeče nad Bečvou


KF 07–93 Vrbno pod Pradědem

František Langer, pošt. přihr. 11, 793 26 Vrbno pod Pradědem